ARCHIWUM


Prawdziwym, muzycznym świętem były XXIV Międzynarodowe Olkuskie Dni Muzyki Organowej i Kameralnej pod honorowym patronatem Romana Piaśnika – Burmistrza Miasta i Gminy Olkusz, jakie odbywały się w weekend 6 – 8 października, w olkuskiej Bazylice Mniejszej pw. św. Andrzeja Apostoła.

IMGP4159

W niedzielny wieczór zakończyły się trwające od 8 października XXII Międzynarodowe Olkuskie Dni Muzyki Organowej i Kameralnej. To ważne wydarzenie muzyczne cieszy się dużym powodzeniem. W tym roku można było w nim uczestniczyć również za pośrednictwem Internetu.

CZYTAJ WIĘCEJ

IMGP4133

W dniu 8 października w MOK-Centrum Kultury odbył się wernisaż wystawy Harmonia Sacra. Jest to wydarzenie co roku towarzyszące Międzynarodowym Olkuskim Dniom Muzyki Organowej i Kameralnej.

CZYTAJ WIĘCEJ

22 lipca wieczorem w Bazylice Mniejszej pw. św. Andrzeja Apostoła w Olkuszu odbył się ostatni recital Letniego Festiwalu Organowego „Organy Srebrnego Miasta 2021” pod patronatem honorowym Romana Piaśnika, Burmistrza Miasta i Gminy Olkusz.

CZYTAJ WIĘCEJ

DSCF1333

W dniu 8 sierpnia w Bazylice Mniejszej pw. św. Andrzeja Apostoła w Olkuszu odbył się recital organowy w ramach Letniego Festiwalu Organowego „Organy Srebrnego Miasta 2021” pod patronatem honorowym Romana Piaśnika, Burmistrza Miasta i Gminy Olkusz.

CZYTAJ WIĘCEJ